VanBaar gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid en AVG & Privacybeleid vinden.
Tweekamerappartement op steenworp afstand van het Naaldwijkse centrum
Wonen in De Populier, met eigen parkeerplaats in parkeergarage en balkon op het zuidwesten
Aan de rand van het Naaldwijkse centrum - net vijf minuten wandelen - ligt appartementencomplex De Populier. Het is een kleinschalig gebouw, met slechts 23 appartementen en 4 penthouses. Op de eerste verdieping ligt nummer 12: een tweekamerappartement met alles erop en eraan. En, belangrijker nog, in een uitstekende staat van onderhoud. Het gebouw is van 2011. Je hebt er je eigen parkeerplaats in de kelder en het balkon ligt op het zonnige zuidwesten. Met alle gemakken van Naaldwijk om de hoek, inclusief de nieuwe Jumbo Foodmarkt, is het een heel aantrekkelijke plek. Eén die bij Van Baar Makelaars te koop is voor € 339.000 kosten koper.
De Populier ligt om de hoek van de ’s-Gravenzandseweg. Het gebouw doet zijn naam eer aan, met een paar grote populieren aan de overkant van de straat. Die geven De Populier een groene uitstraling mee. Een verzorgde uitstraling heeft het gebouw ook, want de entree is al veelbelovend. Dat beeld wordt nog eens bevestigd bij binnenkomst op nummer 12. Alles ziet er nog even strak uit. Op de vloer van de woonkamer ligt keurig laminaat, wat doorloopt naar de hal, de slaapkamer en de berging. Die woonkamer is één met de open keuken, die in een hoek staat opgesteld.
Strakke keuken
Liefhebbers van een strakke keuken zijn hier in hun element: de stijl oogt nog helemaal van nu. Het wit van de kastjes gaat mooi samen met het donkere werkblad. Alle apparatuur die je graag voor het grijpen hebt, is er ook: een vaatwasser, een combi-magnetronoven, een koel-/vriescombinatie en een inductiekookplaat met roestvrijstalen afzuigkap. Kastruimte om je kookspullen op te bergen is er meer dan voldoende. Tegen de keuken aan is er plek voor een eethoek. Dan blijft er in de kamer nog genoeg ruimte over voor een apart zitgedeelte, uitkijkend over het groen.
Balkon op het zuidwesten
Via de deur in de woonkamer bereik je het balkon. Hier passen met gemak een paar stoelen of een loungebank en het gaat zeker een plek worden waar je vaak te vinden bent. Met een ligging op het zuidwesten heb je vanaf half in de middag tot in de avond zon op het balkon.
Slaapkamer met vaste kast
Het appartement telt één slaapkamer en dat is dan ook meteen een flink exemplaar. Hier heb je de beschikking over een vaste kast voor je garderobe. Vanuit de slaapkamer heb je toegang tot de royale badkamer met moderne douchecabine, wastafelmeubel met verlichte spiegel en opbergkast. Het toilet is apart, zodat bezoekers niet door de badkamer heen hoeven. Ook is er nog een flinke berging, waar je alle ruimte hebt om dingen op te bergen en de wasmachine en droger te stallen. De ketel hangt hier ook: een Intergas uit 2011.
Parkeerplaats en fietsenberging
Beneden in de kelder, o.a. via de lift te bereiken, vind je een gedeelde fietsenberging. Ook heb je er je eigen gereserveerde parkeerplaats. Maar de auto heb je niet nodig voor een bezoekje aan Naaldwijk-centrum: daar loop je binnen vijf minuten naar toe, met winkelcentrum De Tuinen, de nieuwe Jumbo Foodmarkt en het Wilhelminaplein met terrassen en restaurants.