VanBaar gebruikt cookies om de website naar behoren te laten werken, om functies voor social media te bieden en om onze website te analyseren. Op onze website kun je ons Cookiebeleid en AVG & Privacybeleid vinden.
In de geliefde en kindvriendelijke wijk met heerlijk vrij uitzicht staat deze prachtige eengezinswoning uit 2010, gebouwd in de kenmerkende jaren ’30 architectuur. De woning ademt sfeer door de fraaie gevel en de karakteristieke dakoverstekken. Met 4 ruime slaapkamers, een lichte uitgebouwde woonkamer en een zonnige tuin is dit een ideale woning. Daarbij ligt de woning perfect: nabij sportfaciliteiten en op loopafstand van het gezellige centrum van Wateringen, scholen en speelgelegenheden.
Begane grond
Bij binnenkomst valt meteen de ruime en lichte hal op, van waaruit u toegang heeft tot het toilet, de meterkast en de trap naar boven. Een sfeervolle houten deur met glas biedt toegang tot de woonkamer, waar de uitbouw van circa 1.20 meter zorgt voor extra leefruimte. Dankzij de royale glazen pui heeft de woonkamer veel daglicht. De sfeervolle PVC-vloer uit 2022 met vloerverwarming loopt door over de gehele begane grond en geeft de ruimte een sfeervolle uitstraling. De open keuken bevindt zich aan de voorzijde en is voorzien van inbouwapparatuur, waaronder een combi-oven, een vaatwasser en een koelkast. Terwijl u kookt, kijkt u uit over de rustige straat. De begane grond is afgewerkt met inbouwspots.
1e verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich 3 goed ingedeelde slaapkamers, elk met een nette laminaatvloer. De grootste slaapkamer beschikt over een praktische schuifwandkast en een tv-aansluiting. Alles slaapkamers beschikken over loze leidingen. De badkamer is uitgerust met een ligbad, een inloopdouche, een tweede toilet, een wastafel met verlichte spiegel, een designradiator en inbouwspots.
2e verdieping
De tweede verdieping is heeft een dakkapel aan de achterzijde, die zorgt voor extra ruimte en veel natuurlijk licht. Hier bevindt zich de 4e slaapkamer, de opstelplaats voor de wasmachine en droger, Intergas cv-ketel en de mechanische ventilatie. Mogelijkheid tot maken van een 5e slaapkamer of werkruimte. Achter de knieschotten is extra bergruimte gecreëerd en boven deze verdieping bevindt zich nog een praktische vliering. Ook deze verdieping is netjes afgewerkt met een laminaatvloer.
Tuin
De achtertuin is een heerlijke plek om te genieten. Door de ligging op het oosten kunt u al vroeg in de ochtend in de zon zitten, die vervolgens het grootste deel van de dag in de tuin aanwezig is. Het elektrische zonnescherm zorgt voor verkoeling op warme dagen. Achterin staat een houten berging met elektra en verlichting. Via de achterom bereikt u gemakkelijk de straat. In de buurt is voldoende parkeergelegenheid.
Bijzonderheden:
Uitbouw circa 1.20 meter
Vrij uitzicht
4 slaapkamers
Dakkapel
Perceeloppervlakte circa 124 m2 (eigen grond)
Energielabel A
HR++ glas
Voldoende parkeergelegenheid